Категория: Новини

Учебна програма за първи срок учениците от 5 до 7 клас

Програма_среден курс

Учебна програма за първи срок учениците от 1 до 4 клас

Програма_начален курс

Резултати от конкурс за извънкалсни дейности

За заинтересованите лица, публикуваме резултатите от конкурса за извънкласни дейности, които ще се провеждат през 2018/2019 учебна година на територията на Училището.

Откриване на новата учебна година

uchenici

СЪОБЩЕНИЕ  Скъпи ученици, родители, учители и гости,      Официалното откриване на учебната 2018 / 2019 год.  ще бъде       на 17.09.2018 год. от 10.00 часа в двора на училището. Очакваме Ви.     

Съобщение относно конкурс за извънкласни дейности

DSC07416

СЪОБЩЕНИЕ На 12.09.2018 год. от 11.00 ще се проведе първо заседание на Комисията  за отваряне на пликовете на кандидатите за извънкласни дейности.  

Родителска среща за първи клас

DSC07438

Уважаеми родители на бъдещите първокласници, очакваме Ви на родителска среща на 11 септември от 18 часа в класните стаи.

Нов конкурс за извънкласни дейности

DSC07400

СЪОБЩЕНИЕ Срокът за подаване на документи за провеждане на конкурс за извънкласни дейности се удължава от 03.09.2018 г. до 10.09.2018 г.

Конкурс за извънкласни дейности

126 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ПЕТКО ЮРДАНОВ ТОДОРОВ”            П.К. 1404, бул. «България» №43 тел.: 8596129; 8585045;   е-mail: ros2@abv.bg   ОБЯВА                        за провеждане на конкурс по документи за извънкласни дейности        Във връзка с Правила за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на столична община , приети с решение на СОС

Списък на приетите ученици в първи клас на трето класиране

учители

Списък на приетите учениците на трето класиране за 1 клас за учебната 2018/2019 година № по ред Вх.№             Група                               Точки 1 529/18.06.2018 г.       Четвърта група             26 2 527/15.06.2018 г. 

ГРАФИК ЗА ЗАПИСВАНЕ НА УЧЕНИЦИТЕ, ПРИЕТИ НА ТРЕТО КЛАСИРАНЕ

DSC07399

18 юни – до 12 часа – подаване на заявления за трето класиране18 юни – 18 часа – обявяване на списъците на приетите ученици на трето класиране 19 – 20 юни – до 12 часа – записване на учениците, приети на трето класиране 20 юни – 18 часа – обявяване на свободните места след трето